Motto

Najpiękniejsze morze jeszcze nieujrzane
Najpiękniejsze dziecię śni jeszcze w kołysce,
Dni, te najpiękniejsze, są jeszcze przed nami,
A to, co chciałem ci powiedzieć, to najpiękniejsze
jeszcze niewypowiedziane.
(
tłum.własne wiersza Nâzım Hikmet)

wtorek, 26 stycznia 2010

Blue Valentine - pierwsze klipy

Najnowszy film Ryana Goslinga "Blue Valentine "mial wreszcie premiere na Sundance Festival. Recenzje sa bardzo różne, zwłaszcza w temacie scenariusz i reżyseria bardzo rozbieżne, ale cieszy mnie jednomyślność w pochwalach aktorów- Ryan i Michelle wypadli rewelacyjnie. Teraz trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać, któż też ten film zakupi. Fragment filmu pod koniec wywiadu z reżyserem i scenarzystą :
"It's a romantic movie"

5 komentarzy:

 1. Będziemy cierpliwe ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bardzo lubię Goslinga, podobały mi się filmy w których grał do tej pory. Mam więc nadzieję, że ten także mi się spodoba.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepraszam, cos zle ustawilam i twoj komentarz pojawil sie dopiero teraz. Dopiero sie ucze zycia blogowego. Ja rowniez czekam, pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 4. Nic się nie stało ;)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolejny film zapisany na listę, aby nadrobić. Dziękuję bardzo!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo proszę niezalogowanych użytkowników o podpisywanie się jakimś nikiem. Chciałabym (i pewnie też czytelnicy) móc odróżniać anonimowego komentatora z piątku od anonimowego komentatora z niedzieli.


Być może upłynie kilka dni, zanim będę mogła odpowiedzieć, ale cieszę się z każdego komentarza. Dziękuję za trud dialogu :)i zapraszam znów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...